پنجشنبه, 23 تیر 1390 ساعت 08:15

آشنایی دانش آموزان مقطع راهنمایی با صنعت گردشگری ویژه

نویسنده  روابط عمومی انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی استان فارس
امتیاز دهی به این مطلب
(0 رای)
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری فارس اختصاص بخش گردشگری در کتابهای حرفه و فن دانش آموزان مقطع راهنمایی توسط معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس را اقدامی مناسب جهت آشنا سازی دانش آموزان با موضوع گردشگری دانست .
امیر سبوکی گفت: این اقدام شایسته در کتاب حرفه و فن کلاس سو م راهنمایی نیز توسط این معاونت و با همکاری آموزش و پروش استان فارس در حال انجام است .
وی بیان داشت: روند اجرایی شدن برنامه های فرهنگی نسبت به سال گذشته از انسجام بیشتری برخوردار است که می تواند فرصت مناسبی برای جذب گردشگران ایجاد کند. وی ایجاد مبادلات د و سویه بادیگر کشورهای منطقه را بویژه در فصل تابستان فرصت مناسبی جهت جذب گردشگران خارجی دانست.
سبوکی که درجلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی سخن می گفت افزود: با ایرلاین های مختلف مذاکراتی دراین زمینه انجام گرفته و این آمادگی راداریم که با برگزاری هفته فرهنگی شیراز در استانبول و بالعکس زمینه مناسب را جهت معرفی هر چه بیشتر استان دراین شهر فراهم کنیم ..
وی در پایان با اشاره به اینکه تنها سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری متولی امر گردشگری نیست گفت : تعامل و همکاری همه دستگاه ها با محوریت استانداری میتواند راه گشای مشکلات گردشگری استان باشد.
منبع:
http://fars.irib.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=18066&Itemid=334
روابط عمومی انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی استان فارس

آخرین مطالب از : روابط عمومی انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی استان فارس

بازگشت به بالا