You are here: Home اطلاعیه های انجمن ◄ثبت نام شانزدهمین کنوانسیون راهنمایان ۲۰۱۵ پراگ
شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 22:09

◄ثبت نام شانزدهمین کنوانسیون راهنمایان ۲۰۱۵ پراگ

نویسنده  روابط عمومی انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی استان فارس
امتیاز دهی به این مطلب
(0 رای)

کنوانسیون جهانی راهنمایان زیر نظر فدراسیون جهانی راهنمایانWFTGA از سال 1985 تا کنون هر دوسال یکبار در کشور های مختلف برگزار شده است و این کنوانسیون مهمترین گردهمایی جهانی راهنمایان بشمار میرود.مهمترین هدف از برگزاری این کنوانسیون تعامل و تبادل دیدگاه ها و اطلاعات بین نمایندگان و تک تک راهنمایان حاضر در کنوانسیون می باشد. در حاشیه ی این کنوانسیون کارگاه های آموزشی و سخنرانی ها در راستای درک بهتر حرفه راهنمای تور و بهتر شدن مهارتها برای شرکت کنندگان برگزار می شود.همچنین برای شناخت و معرفی کشور میزبان دو برنامه (Pre and Post tour) گشت برون شهری قبل و بعد از کنوانسیون برگزار می گردد.

زمان برگزاری شانزدهمین کنوانسیون 26 الی 30 ژانویه 2015 و میزبان شهر پراگ، جمهوری چک می باشد.

http://www.wftga2015.org/registration/getting-ready-for-registration

لازم به ذکر است با توجه به ضرورت اخذ ویزای شنگن و نیاز به زمان 1 ماهه برای وقت سفارت، مصاحبه و در نهایت گرفتن ویزا توصیه میشود در صورت تمایل هرچه سریعتر اقدام به گرفتن ویزا نموده و پس از اخذ ویزانسبت به ثبت نام اقدام نمایید، چراکه هزینه ثبت نام در صورت عدم شرکت در کنوانسیون به حساب شما عودت داده نمی شود.
تمامی راهنمایان عضو انجمن های صنفی سراسر کشور و یا عضو جامعه راهنمایان(دارای کارت راهنمای تور معتبر از سازمان میراث فرهنگی کشور) امکان شرکت در این گردهمایی را دارند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه

www.wftga2015.org

و یا با سرکار خانم عاطفه دهقان دبیر کمیته روابط بین الملل کانون آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمایید. 

اصلاح شده در تاریخ : شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 22:40

 

 © تمامی حقوق محفوظ و متعلق به انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی فارس می باشد  هرگونه کپی برداری واستفاده از عکس ها و مطالب این سایت فقط با ذکر منبع مجاز است.

 © Copyright 2011 - 2018 Tour guides Association of Fars province, Iran. All rights reserved